Gospodarstwo położone jest w w malowniczej wsi Stara Białka gm.Lubawka, pow.kamiennogórski.
W starym domu z 1854 r. znajdują się dwa pokoje 4-osobowe, 2 pokoje 2-osobowe, łazienka, do dyspozycji gości sala kominkowa, kuchnia - wyżywienie we własnym zakresie. Przy domu znajduje się teren rekreacyjny z plantacją malin. Na życzenie gości odbywają się spotkania z Bioenergoterapeutą. W gospodarstwie panuje miła i wesoła atmosfera.
W stawie na terenie gospodarstwa można łowić okazałe karpie, pstrągi, a w oddalonym o 1500 m. Zalewie Bokówka okonie, szczupaki, płotki, sandacze itp. Bukówka jest doskonałym miejscem na uprawianie sportów wodnych.
"BOGDANKA" stanowi doskonała bazę wypadową dla pieszych, rowerowych i samochodowych wycieczek do najatrakcyjniejszych zakątków Kotliny Jeleniogórskiej - Mała Bazylika - Krzeszów, Domki Tkaczy Śląskich - Chełmsko Śląskie - Skalne Miasto.
Zimą doskonałe tereny do uprawiania sportów zimowych. Wyciągi w Czarnowie, Karpaczu, Zacleżu to nie lada gratka dla zjazdowców, spokojnym polecamy malownicze trasy biegowe w okolicach Chełmczyka. Cisza, spokój i bliskość natury to nasz dodatkowy atut.